Z nadejściem cieplejszej pogody

352 0

Przychodzi największy ruch w roku dla osób szukających możliwości przeprowadzki do nowego mieszkania. Dla wielu rodzin miesiące letnie są jedyną porą roku, w której mogą wziąć czas wolny na zorganizowanie ruchu, postrzegając go jako dobrą okazję do zorganizowania przeprowadzki przed kolejnym rokiem szkolnym swoich dzieci.
Ruchy, kiedy słońce świeci z pewnością jest przyjemniejszy, ale jeśli ruch został źle zaplanowany, to może być zimno. Postępuj zgodnie z tą prostą listą kontrolną, aby upewnić się, że podczas gdy temperatury są wysokie, ty się nie spocisz.

Sprawdzić alarmy

Sprawdzanie alarmów jest niezbędne. Należy się upewnić, że oprócz czujników dymu znajdują się również alarmy tlenku węgla. Właściciele mieszkań będą zobowiązani na mocy prawa do dostarczenia czujki dymu, ale tylko wtedy, gdy nieruchomość będzie wyposażona w centralne ogrzewanie.
Ponad 50 osób umiera każdego roku z powodu trującego gazu, a kolejne 4 000 osób jest leczonych w szpitalu. CO jest znany jako cichy zabójca – nie widać go, nie można go posmakować ani poczuć.

Odczytać mierniki

Przed zaparzeniem pierwszej filiżanki herbaty, nie zapomnij sprawdzić wskazania liczników i przekazać je nowemu dostawcy energii, aby upewnić się, że nie ma wątpliwości co do zużycia, kiedy przychodzi pierwszy rachunek.

Zaplanuj przewóz mebli

To może być kuszące, aby zaoszczędzić pieniądze na przeprowadzce dzięki pomocy przyjaciół i rodziny, ale będziesz zaskoczony, jakie różnice może mieć zatrudnianie zawodowych pracowników.
Nie tylko zapewniając Ci spokój ducha, że wszystkie Twoje rzeczy dotrą do Ciebie w jednym kawałku, ale także zrobią wszystko, co potrzebne do przenoszenia dużych mebli do domu, oszczędzając Twoje plecy! Większość taksówek bagażowych może również zaoferować usługę dostawy mebli, co idzie w parze z montażem.
To może wydawać się oczywistą wskazówką, ale spakuj swoje przedmioty zgodnie z pomieszczeniem, w którym będą się znajdowały i w kolejności, w jakiej będą używane w nowym domu.
Prawdopodobnie będziesz się starał rozpakować wszystko za jednym razem, więc upewnij się, że podstawowe rzeczy, takie jak czajnik i garnki są w zasięgu ręki, podczas gdy fantazyjny ekspres do kawy, którego prawie nigdy nie używasz, może pozostać na dnie pudełka na dłużej.
Zapakuj małe przedmioty, takie jak śruby, nakrętki razem i bądź pomysłowy, jeśli chodzi o wybór miejsca przechowywania. Spójrz na to, co masz do dyspozycji – kosze na pranie, worki na śmieci mogą być bardzo pojemne, pomagając w pakowaniu mniejszych przedmiotów.
Zanim rozpoczniesz odłączanie elektroniki wykonaj kilka zdjęć przewodów i wyprowadzeń, żeby pamiętać jak je ponownie połączyć. To również dobrze sprawdza się w przypadku kolaży ściennych lub innych ekspozycji dekoracyjnych, które masz nadzieję odtworzyć w nowym mieszkaniu.

Adres


Na koniec, ale nie mniej ważne – aktualizacja adresu powinna znaleźć się wysoko na liście rzeczy do zrobienia. Napisz listę wszystkich firm/organizacji, do których się zapisałeś, w tym bank, lekarz, dentysta i spróbuj zmienić swoje dane na dwa tygodnie przed przeprowadzką, aby upewnić się, że żadne ważne dokumenty nie zostaną utracone.

Zwróć uwagę na wszystkie wiadomości, które przychodzą do Ciebie w miesiącu przed wyjazdem – teraz może być dobry czas na usunięcie się z list śmieciowych.

Related Post

Jak rozpakować się po przeprowadzce?

Napisane przez - Lipiec 11, 2018 0
Rozpakowywanie po przewozie mebli jest dla ludzi problematyczne, firma bagazowe.com.pl zrobi to za Ciebie. Po zapłaceniu profesjonalistom, myślisz, że trudna część…

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *