Jak rozpakować się po przeprowadzce?

264 0

Rozpakowywanie po przewozie mebli jest dla ludzi problematyczne, firma bagazowe.com.pl zrobi to za Ciebie. Po zapłaceniu profesjonalistom, myślisz, że trudna część jest zakończona, tylko do momentu zmierzenia się z rozpakowywaniem. Większość dorosłych wykonuje kilka ruchów, a niektórzy wykonują więcej.
Oprócz wiedzy o ostatnich rzeczach do zapakowania, nie ma wyższego poziomu doskonałości przeprowadzkowej wiedząc, co rozpakować pierwsze. Teraz są wszystkie rzeczy, które musisz rozpakować szybko po przewozie mebli.

Ważne!

Jeśli przeprowadziłeś się ze swoim zwierzęciem, upewnij się, że umieścisz je w pokoju z miską z jedzeniem, wodą i kilkoma zabawkami podczas rozpakowywania. W przeciwnym razie możesz szukać zwierzęcia późnym wieczorem, ponieważ uciekło ono przed przerażającym zamieszaniem. Najlepiej jest, aby Twój pupil był pod opieką kogoś innego, aż do momentu rozpakowania.

Jak rozpakować się po przewozie mebli?

Ponieważ będziesz zmęczony po przewozie mebli, najprawdopodobniej będziesz potrzebował co najmniej dziesięciu minut odpoczynku, aby złapać oddech. Jak długo rozpakowywać się po przeprowadzce, zależy od Ciebie. Mamy nadzieję, że posprzątałeś przed rozpoczęciem najmu, bo jeśli nie zrobiłeś tego…

Zacznij od sprzątania każdego pomieszczenia.

Niestety, zawsze chodzi o sprzątanie, inaczej wyniki nie będą dobre.

Miejmy nadzieję, że przygotowałeś wcześniej pudełko z detergentami czyszczącymi, dzięki czemu nie musisz obchodzić się zastanawiając się, gdzie są zapakowane.
Najpierw otwórz pudełko artykułów pierwszej potrzeby. Otwórz go teraz i znajdź wszystkie niezbędne przedmioty, takie jak papier toaletowy, szczoteczka do zębów, przekąski, zmiana odzieży i wszystko, bez czego nie możesz się obejść.
Otwarte „łazienkowe” pudełka z etykietami. Znajdź pudełko z etykietą „łazienka” i rozpakuj je. Jest to najłatwiejszy pokój, ponieważ wszystkie meble są montowane wcześniej. Umieść wszystkie swoje produkty higieniczne, papier toaletowy, środki czyszczące do łazienek, zasłony prysznicowe i prawie wszystko, co zamierzasz tam mieć.

Ułożyć meble. Byłoby o wiele lepiej, aby powiedzieć, gdzie umieścić każdy mebel po przyjeździe, ponieważ jest to zazwyczaj część usługi. Byłaby to prawdziwa pomoc przy rozpakowywaniu przewozie mebli. Ale jeśli wcześniej nie zaplanowałeś tego i meble są ustawione gdziekolwiek, teraz nadszedł czas, aby je zaaranżować.
Ułożyć wszytko w szafach. Kontynuujemy pracę w szafach, ponieważ po ułożeniu wszystkich ubrań zamykamy drzwi i przechodzimy do następnej rzeczy bez tworzenia bałaganu, który może utrudniać chodzenie.
Rozmieść szafki. Tak jak w przypadku ubrań, wszystko, co ma pozostać w jednym miejscu, powinno być tam umieszczone. Książki, stare zegary, elektronika i wszystko inne powinno tak wyglądać.

Rozłóż dekoracje ścienne. Zdjęcia ścienne, plakaty, zasłony nie sprawią Ci żadnych trudności.

Ułożyć wykładziny. Dywany są na końcu, bo przeszkadzają tylko wtedy, gdy umieścimy je na początku.

Jak rozpakować kuchnię?


Kuchnia nie różni się od każdego innego pomieszczenia, ale ponieważ jest to najświętsze miejsce w domu, zasługuje na szczególną uwagę.
Rozpocznij od oczyszczenia. Zawsze zaczynaj od sprzątania. W ten sposób można również zapoznać się z wnętrzem szafki, pojemnością szuflad, miejscem na półki i wieloma rzeczami, które znajdują się pomiędzy nimi.

Umieść urządzenia w wyznaczonych miejscach. Nie ma co o tym myśleć. Jest tylko jedno miejsce na piec, tylko jedno miejsce na pralkę lub zmywarkę do naczyń. Ważne jest, aby umieścić duże urządzenia na pierwszym miejscu.
Umieść w kuchni pudełka z napisem „kuchnia”. Aby nie mieszały się w całym chaosie, umieść w kuchni wszystko, co jest z kuchnią związane. Stamtąd wszystko sprowadza się do organizacji.

Otworzyć szafki kuchenne. Na koniec możemy otworzyć pudełka i zacząć szukać miejsca na wszystko.

Ułożyć szafki. Po oczyszczeniu masz już mapę mentalną, na której wszystko powinno ułożone. Zacznij od kubków i sztućców. Umieść je tam, gdzie one powinny być. To Twoja kuchnia i wiesz, które przedmioty są najlepsze w Twoim zasięgu. Ponieważ kuchenka jest Twoim głównym miejscem pracy, sensowne jest, aby garnki i sztućce znajdowały się w pobliżu.

Umieścić wszystkie detergenty w jednym miejscu. Detergenty są toksyczne, więc nie trzeba ich rozpraszać. Wyznacz dla nich specjalne miejsce. Lepiej, aby były trudno dostępne, zwłaszcza jeśli masz małe dzieci lub zwierzęta domowe.

Rozważmy kilka haków. Jeśli zabraknie miejsca, haczyki to dobry pomysł, aby znaleźć miejsce na wszystko. Możesz powiesić swoją kolekcję łyżek, filiżanek do herbaty, a nawet stojaka na przyprawy. A jeśli jesteś naprawdę pomysłowy, naczynia kuchenne na hakach mogą być zachwycającym punktem dekoracji domu. Ważne jest, aby nie przesadzać z tym, ale kilka dobrze rozmieszczonych haczyków może zwolnić mnóstwo miejsca w kuchni.

I masz to. Kilka pomocnych wskazówek dotyczących rozpakowywania w domu dla każdego. Miejmy nadzieję, że w końcu skończyłeś i wkrótce rozpoczniesz nową stronę w nowym miejscu.

Related Post

Z nadejściem cieplejszej pogody

Napisane przez - Marzec 24, 2018 0
Przychodzi największy ruch w roku dla osób szukających możliwości przeprowadzki do nowego mieszkania. Dla wielu rodzin miesiące letnie są jedyną…

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *